Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız, dış ticaret yapan ya da yurt dışı bağlantısı bulunan şirketler ile bireylerin lojistik ihtiyaçlarını hava yolu araçlarıyla karşılamak ve transfer süreciyle ilintili her aşamanın organizasyonu üstlenmek üzere faaliyetlerine başlamış; kuruluşundan bugüne geçen sürede hizmet kapsamını günbegün artırarak havalimanı olup da ulaşmadığı tek bir ülke bırakmamış, teknolojik gelişmeleri hizmetlerinin her koluna uygulamış ve üstlendiği tüm kargo transferi süreçlerini başarılı bir şekilde nihayete erdirerek müşterilerinin daimî iş birlikçisi olmuştur.

Yenilikçi bakış açısı, yetkin ve bilgili ekibi, birinci sınıf kalitedeki hizmetleri, hizmet öncesindeki doğru yönlendirmeleri ve hizmet boyu kargoların takipçisi olması, firmamızın sektör içindeki konumunu benzerlerinden ayrı bir yere taşımış; böylelikle firmamız, sektöre yön verip onu geliştiren bir isim olarak anılmaya başlamıştır.

Sahip olduğumuz değerleri ve kuruluşumuzda belirlediğimiz "güven, kalite, doğru hizmet" ilkelerimizi her daim koruyor; müşterilerimizin isteklerini tek elden karşılamak adına yatırımlarımıza durmaksızın devam ediyor, dünyadaki gelişmelere paralel olarak kendimizi her yönden sürekli geliştiriyoruz.

Hava kargo taşımacılığı hizmetlerinde günümüzde akla ilk gelen birkaç firma arasında bulunmamızın değerini çok iyi biliyor, müşterilerimizin algısındaki bu yerimizi korumak için her zaman çıtasını daha ileriye taşıdığımız kendi başarılarımızla yarışıyoruz.

Zaman yönetimi konusunda kendimize güveniyor, detaylı bir şekilde planlamasını yaptığımız kargo transferi süreçlerini profesyonel bir şekilde yürütüyoruz. Sunduğumuz hiçbir hizmette hataya mahal vermiyor, kargoları yasal sınırlar dâhilinde ve uluslararası hava taşımacılığı kurallarına tabi kalarak dünyanın diğer ucuna teslim ediyoruz.

Özetle biz, A ve B noktası arasında çizilen yolu sektörel tecrübemizin kuvvetli ışığıyla aydınlatıyor, bu yolu bir değil bin defa katetmiş olmamızın kazandırdığı deneyimle kargoların güvenliğini her koşulda gözetiyor, başta taahhüt ettiklerimizi hizmet süresince harfiyen yerine getiriyor ve müşterilerimize maddi manevi zarar verecek hiçbir adım atmıyoruz.

Birlikte, nice transferlere!

İletişim Formu

İlgili Sayfalar