Yurtdışı Hava Kargo

Yurtdışı Hava Kargo

Yurt Dışı Hava Kargo Hizmeti

Yurt dışı hava kargo hizmetimiz ile paket, evrak, eşya, koli gönderebilir; mikro ihracat yapabilirsiniz.

Yurt dışına kargo göndermek istediğinizde öncelikli tercihinizi "hava kargo" yolundan yana kullanmanız, kısa ve uzun vadede size büyük yararlar sağlayacaktır. Bilindiği üzere yurt dışına kargo göndermek isteyen kişiler, bu taleplerini karşılayan hava, kara, deniz ve demir yolu gibi opsiyonlarla karşılaşmaktadır. Hava yolu seçeneği ise profesyonelliğin ve hızın gerçek anlamda varlığının hissedildiği tek yoldur.

Yurt dışı hava kargo hizmeti veren şirketlerin başarısı ise şüphesiz, iş birlikteliği yaptığı hava yolu firmaların başarısıyla doğru orantılıdır. Şirketimiz, yurt dışı hava kargo hizmetini dünya devi isimlerle birlikte yürütmekte, bir yandan başarısına başarı katarken diğer yandan sektöre yön vermektedir.

Ülkemiz üzerinden pek çok destinasyona güvenli ve hızlı bir şekilde yurt dışı hava kargo hizmeti sunan seçkin firmalar arasındaki firmamızı arayarak dilediğiniz ürünün transferini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Kargoların Yurt Dışı Hava Kargo Hizmetimizle Taşınması

Yurt dışı hava kargo hizmetimiz, bize ulaştıracağınız paket ve bazı temel bilgileriniz haricinde, tümüyle kontrolümüzde yürüyen bir süreç olup havaalanından havaalanına ve adresten adrese verilmektedir. Yurt dışı hava kargo hizmeti alarak havalimanları arasında transfer etmek istediğiniz kargolarınızı yurt içi bir kargo şirketi aracılığıyla bizlere ulaştırabilirsiniz. Kargolarınız, gerekli işlemlerin ardından ilgili hava yolu firmasının uçağına yüklenmek üzere uzman ellerde yola çıkacak; yolculuklarından doğru kişiye ulaştırıldıkları ana kadar takip edilecektir.

Küçük büyük, değerli değersiz ayrımı gözetmeden bize ulaşan her bir kargonun güvenliğinden ve mevcut hâliyle alıcısına ulaştırılmasından biz sorumluyuz.

Yurt Dışına Paket ve Evrak Gönderimi

Dış ticaretle uğraşmıyorsak ya da yurt dışında yaşayan eşimiz dostumuz yoksa genellikle yurt dışı hava kargo hizmeti konusunda deneyim elde etme olasılığımız düşüktür. Fakat bazen oluşan özel durumlar nedeniyle yurt dışına ıslak imzalı bir evrak ya da benzer nitelikte resmî bir belge göndermek durumunda kalabilmekte; hummalı bir şekilde yurt dışı hava kargo hizmeti veren firmaları araştırmaya başlayabilmekteyiz...

Araştırmalar esnasında yolunuz, yurtdışına paket gönderimi ya da yurtdışına evrak gönderimi gibi yoğun hassasiyet gerektiren sevkiyatlardaki başarısı nedeniyle dikkatleri üzerine çeken firmamızla da kesişecektir. Yurt dışı hava kargo hizmetini firmamızdan almayı tercih ederek yurt dışına evrak ve ürün gönderimi yapabilir, sürecinin sorunsuz ve oldukça hızlı bir şekilde tamamlanmasına imkân sunabilirsiniz. Hızımız sayesinde özellikle aciliyet gerektiren ticari sevklerinizde ve bürokratik işlemlerinizde sorun yaşamayacaksınız!

Yurt Dışına Eşya, Hediye ve Koli Gönderimi

Yurt dışı hava kargo hizmeti, irili ufaklı eşya gönderimlerini de kapsamaktadır. Yurtdışına eşya gönderimi konusunda özenli davranan firmamızı arayarak herhangi büyüklük ve ağırlıktaki eşyanızı güvenle taşıtabilirsiniz. Değerli ya da hassas tüm eşyalarınız, yurt dışı hava kargo hizmeti veren firmamızın alanında uzman personelleri tarafından gözetilecek ve korunacaktır.

Yurt dışı hava kargo hizmeti verirken değerli eşyalarınıza özel bir önem verdiğimizden emin olabilirsiniz. Aynı özeni, yurtdışına hediye gönderimi ve yurtdışına koli gönderimi hizmetlerimiz kapsamında bize emanet edilen ürünlere de gösteriyor, hediyelerinizin ya da farklı niteliklerdeki kolilerinizin hiçbir şekilde deforme olmadan, belirttiğiniz tarihte alıcısının elinde olmasını sağlıyoruz.

Yurt Dışına Numune ve Ürün Gönderimi

Yurt dışı hava kargo hizmeti kapsamında yapılabilen gönderimler arasında yurtdışına numune gönderimi ve yurtdışına ürün gönderimi de bulunmaktadır.

Uluslararası düzeyde çalışan girişimciler yurt dışı hava kargo hizmeti alarak toplu üretim öncesi büyük bir öneme sahip olan numunelerini en hızlı şekilde alıcısına ulaştırabilmektedir. Bu sayede numune onayında vakit kaybetmeyerek hızlıca seri üretime geçme şansı yakalayabilmektedirler.

Seri üretime geçildiğinde de sevkiyatın zaman kaybetmeden yapılması şirket prestiji açısından oldukça önemlidir. Yurt dışı hava kargo hizmeti alarak ürünlerinizi dünyanın istediğiniz bölgesine güvenle ve en kestirme yoldan ihraç edebilirsiniz.

İlgili konularda yurt dışı hava kargo hizmetinden yararlanmak için ticari bir unvana sahip olmanız gerekmemektedir. Bireysel olarak göndereceğiniz numune ve ürünler için de şirketimizle iletişime geçerek hizmet alma talebinde bulunabilirsiniz.

Mikro İhracat Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Bilindiği üzere köklü ve güçlü bir marka yaratmak isteyen kurum ve kuruluşlar, ancak sınırlarını evrensel düzeyde genişleterek bu isteklerine ulaşabilirler. Bu amaçla yola çıkan firmalar, ürünlerini kısa sürelerde ve güvenli bir şekilde tüm dünyaya ulaştırmak gibi bir hedefe odaklanmakta ve hedeflerini gerçek kılmak için yurt dışı hava kargo hizmetimizi alarak mikro ihracat yapmaktadırlar.

Yurt dışı hava kargo hizmeti kapsamında yapılacak transfer işleminin "mikro ihracat" olarak değerlendirilebilmesi için söz konusu ürünlerin ağırlıklarının 150 kilogramı, bedellerinin ise 7.500 euroyu geçmemesi gerekmektedir. Mikro ihracat yapılabilmesi için yurt dışı hava kargo hizmeti sunan firmamızca elektronik ortamda düzenlenecek olan Elektronik ticaret gümrük beyanına da ihtiyaç duyulmaktadır. Bu beyannamenin gümrük müşavirlerince düzenlenemediğini hatırlatmak isteriz.

Mikro ihracat yapabilmek adına firmamıza yurt dışı hava kargo hizmeti alma talebinizi iletirken gümrük işlemlerinde kullanılmak üzere Temsil Yetki Belgesi'ni, Maliye onaylı faturanın aslını, Mikro İhracat Gönderi Bilgi Formu'nu ve Türkçe faturayla tutarlı İngilizce faturayı da bizimle paylaşmanızı beklemekteyiz.

Mikro ihracat süreçlerinin her aşamasında yurt dışı hava kargo hizmetimizle en büyük destekçiniz olmaktan memnuniyet duyacağız.

Uzun senelerdir vermekte olduğumuz yurt dışı hava kargo hizmetimizden yararlanın, gözünüz arkada kalmasın!

İletişim Formu