Hava Kargo Fiyatları

Hava Kargo Fiyatları

Hava Kargo Fiyatları

Dünya üzerindeki herhangi bir bölgeye ulaştırmak istediği kargosu bulunanların en çok merak ettiği konulardan biridir hava kargo hizmetinin bedeli...

Hava kargo fiyatlarına gelmeden önce değinilmesi gereken husus, alınan hizmetin beklentileri karşılama, zamanlama, kargonun içeriğinin korunması, verilen taahhütlerin gerçek kılınması gibi ölçütler ile hizmet için alınan ücret kıyaslandığında ücretin, hizmet kalitesinin çok altında kaldığıdır.

Bedelin Karşılığı

Hava kargo fiyatları, diğer kargo taşımacılığı yöntemlerindeki gibi gönderilerin özelliklerine tabidir. Transfer işleminin hangi ülkeler/şehirler arasında yapılacağı ve kargonun özellikleri, fiyatların net olarak belirlenmesindeki en önemli iki ölçüttür.

Alternatif taşımacılık hizmetleri (kara/deniz yolu ile) için talep edilen bedele göre nispeten yüksek bedelli gibi görünmesine karşın kargonuzun teslim ettiğiniz şekliyle ve alıcısına zaman kaybı yaşanmadan ulaştırılmasını önemsiyorsanız transfer için seçeceğiniz hizmet sıralamasında en üst sıraya firmamızın da vermeye yetkin kılındığı hava kargo hizmetini koymanızı tavsiye ederiz. Zira kargonuzun kaybolması, hasar görmesi ya da alıcısına zamanında ulaşmaması gibi durumlarda yaşayacağınız maddi kayıpların, vereceğiniz hizmet bedelini kuvvetle katlaması muhtemeldir.

Hava Kargo Fiyatlandırılması

Taşınacak kargoların ya da özel gönderilerin nitelik ve nicelik özellikleri değişken olduğundan yöntemi fark etmeksizin kargo taşımacılığı yapan hiçbir firmadan net bir fiyat alınması mümkün değildir. Kara ve deniz yolları taşımacılığı için de geçerli olan bu durumu tersine çevirmek için hava kargo ile göndereceğiniz kargolarınız hakkında kimi bilgileri firmamızla paylaşmanız gerekmektedir. İlgili bilgiler arasında kargonuzun adedi, muhtevası, boyutları ve ağırlığı ile iletişim ve teslimatın nereye yapılacağı (ülkeye/havalimanına/adrese) bilgileri bulunmaktadır. Bilgileri paylaşmanıza müteakip net bir ücretlendirme yapılacak olup tarafınıza bildirilecektir.

Uygun Hava Kargo Fiyatları

Yıllardır dünya genelinde hava kargo hizmeti veren firmamız, uygun fiyat politikasıyla hizmet vermekte, müşterilerinin yüksek kaliteli hizmetleri en ekonomik koşullarda alması için çalışmaktadır. Talep kendisine geldiği andan itibaren kargonun rotasına göre en uygun teklifi verebilmek için titiz bir şekilde hava yolu firmalarını araştırmakta, "sorunsuz hizmet sağlayan bir firma" olma özelliğimizi her adımımızda gözetmekteyiz.

Unutulmamalıdır ki hizmet bedelinin düşük olması kadar hizmetin kimden alınacağı da önemlidir. Hizmetlerimizi uygun fiyatlı olarak sunuyor olmamız, salt kargo taşımacılığı hizmeti vermemizden ve iş birlikçilerimizle yapmış olduğumuz karşılıklı anlaşmalardan kaynaklanmaktadır. Bu doğrultuda hava kargo fiyatı araştırması yaparken uygun fiyat veren hizmet sağlayıcılarının sektörel tecrübesini de araştırmanızı önemle hatırlatmak isteriz.

Hizmet Bedelini Ödeyecek Taraf

Hava kargo fiyatları kadar ödemenin gönderici mi alıcı mı tarafından yapılacağı da merak edilen bir konudur. Firmamızdan alacağınız uygun fiyatlı hava kargo hizmetinin bedelini gönderici olarak kendiniz karşılayabileceğiniz gibi alıcı kişi veya kurumun karşılamasını da talep edebilirsiniz.

İletişim Formu