Hava Kargo

Hava Kargo

Hava Kargo

Uluslararası kargo göndermenin en hızlı ve güvenilir yolu: Hava Kargo!

Hava kargo taşımacılığı, başta ithalat ve ihracat yapan kuruluşlar olmak üzere tüm ihtiyaç sahipleri tarafından dünya genelinde yaygın olarak alınmakta olan bir hizmettir. Kargoların mesafeleri kısaltan uçaklarla taşınıyor olması, hem zamandan tasarruf ettirmekte hem de kargolarının deforme olmadan taşınmasına olanak sunmaktadır.

Hava Kargonun Getirileri

Kargo taşımacılığı, tüm dünyada kara, demir, deniz ve hava yollarıyla yapılmaktadır. Hava yoluyla gerçekleştirilen kargo transferleri diğer yöntemlerle kıyaslandığında pek çok avantaja sahiptir. Bu artılardan öne çıkanı, kuşkusuz hızdır. Uçaklarla taşınan kargoların, kara ve deniz yolu araçlarıyla taşınandan çok daha kısa sürede alıcısına ulaştırılıyor olması yadsınamaz bir gerçektir.

Bir diğer avantajı da kara ya da deniz bağlantısı olmayan ancak bir havalimanına sahip ülkelere de hizmet götürülebiliyor olmasıdır. Bu açıdan bakıldığında okyanus üzerindeki bir ada ülkesine ya da sadece kara ulaşımının mümkün olduğu ancak onun da çeşitli sebeplerle kesilen ülkelere/şehirlere kargo göndermenin en ideal yolu, uçak kargo taşımacılığı hizmeti almaktan geçmektedir.

Hava kargo hizmeti aynı zamanda gönderilerin güvenliğini de garanti altına almaktadır. Kargoların kaybolması, hasar görmesi, karışması, bozulması vb. olumsuzluklar yaşanması, hizmet işleyişi gereği mümkün değildir.

Uçak kargo hizmetinden tüm kurum ve kuruluşlar gibi bireyler de bir defaya mahsus olmak üzere ya da sürekli olarak faydalanabilmektedir.

Hizmet Verilen Bölgeler

Hava kargo hizmeti ile kargolar, dünya üzerindeki herhangi bir noktaya güvenle ulaştırılabilmektedir. Hizmet sağlayıcısı uçaklar olduğundan tek gereksinim, transferin gerçekleştirileceği noktalarda havalimanının/havaalanının bulunmasıdır. Hava kargo hizmetiyle taşınan kargoların alıcısına havalimanında ya da adreste teslim edilmesi mümkündür.

Hava Kargo ile Taşınması Mümkün Olan Gönderiler

Hava kargo hizmeti, alıcısına ivedilikle teslim edilmesi gereken bir evrak ya da ithalat ve ihracat ürünlerinin transferi için de alınabilmektedir. İçeriğine ve niceliksel özelliklerine göre farklı prosedürlerin uygulandığı gönderilere örnek olarak ayrıca, numune, ev eşyası, spor malzemesi, envaiçeşit ekipman ve bozulabilir ürünler (sebze-meyve, dondurulmuş et-balık, bitki vb.) verilebilir. Hava kargo hizmetiyle aynı zamanda evcil hayvan ve cenaze transferleri de gerçekleştirilmektedir. Bunların yanı sıra hassas, değerli ya da tehlikeli sınıfa dâhil olan "özel kargo"lar da hava kargo hizmetiyle taşınabilmektedir.

Hava Kargo Hizmetlerinde Öne Çıkan Marka

Firmamız, yıllardır yurt dışı hava kargo hizmeti vermekte olan, isminin güvenilir hizmetlerle yan yana anıldığı, ülkenin önde gelen kurumlarındandır. Hizmetlerinin temeline "yararlılığı" oturtan ve bu temel çerçevesinde hareket eden firmamız, en ekonomik hizmet sağlayıcısı olma ve güvenli gönderiler gerçekleştirme adına kalitesinden taviz vermeden faaliyet göstermektedir.

Özetle, %100 müşteri memnuniyetini garanti ediyor, kargolarınızın alıcısına güvenle ulaştırılması adına koordineli bir şekilde gece gündüz çalışıyoruz.

Hava Kargo Hizmeti Almak için

Kargonuz hazır ve transferin yapılacağı yer belliyse yapmanız gereken tek şey firmamızla iletişime geçmek ve kargo özellikleri, iletişim bilgileri benzeri birkaç temel sorumuza yanıt vermek. İşin kalan kısmında sizin adınıza biz olacağız!

İletişim Formu