Türk Hava Yolları Thy Kargo

Türk Hava Yolları Thy Kargo Talep Formu

Türk Hava Yolları Thy Kargo


(THY) Türk Hava Yolları Kargo Gönderim Hizmeti

Kargolarının güvenliğini, zamanında teslimatı ve kusursuz iletişimi önemseyenlere: (THY) Türk Hava Yolları Kargo Gönderim Hizmeti!

Kargolarını, 120 ülkede 300'ü aşkın noktaya tarifeli seferler düzenleyen Türkiye'nin ulusal hava yolu şirketi (THY) Türk Hava Yolları'na emanet etmeyi tercih edenler için firmamız, uzun yıllardır Türk Hava Yolları kargo gönderim hizmeti sunmaktadır. Firmamız, kargoların sadece THY'ye ulaştırılmasından değil aynı zamanda hizmet öncesi hazırlık sürecindeki yasal prosedürlerden, müşterilerine gerekli yönlendirmeleri yapmaktan, istifleme aşamalarından ve kargoların alıcılarına sorun yaşanmadan teslim edilmesinden de mesuldür.

Hava kargo taşımacılığında profesyonel bir organizatör bulma arayışı içindeyseniz yıllardır güvenilir hizmetlerle adını sektörde en üst sıralara taşıyan firmamızla iletişime geçebilir, (THY) Türk Hava Yolları kargo gönderim hizmetimizden yararlanma talebinizi iletebilirsiniz.

Hava Yolu ile Taşınması Kabul Görmüş Kargolar

Yükseklik farkı nedeniyle uçuşlarda basınç meydana gelmesi, sıcaklık değerlerinin değişmesi ve hepsinden öte yolcu taşınıyor olması sebebiyle hava yolu kargo taşımacılığında kargoların nitelik özellikleri sıkı denetime tabi tutulmaktadır. Bu kapsamda, Türk Hava Yolları kargo (THY) gönderim hizmeti ile transfer edilebilecek kargoların diğer kargolara, uçağa ve yolculara zarar vermeyecek, güvenliği tehlikeye atmayacak nitelikte olması gerekmektedir. Buna karşın, gerekli paketleme işlemleri yapıldığında kimi tehlikeli maddelerin de (THY) Türk Hava Yolları kargo gönderim hizmeti kapsamında taşınması mümkündür. Taşınabilecek tehlikeli maddelerin hangileri olduğunu öğrenmek ve paketleme konusunda destek almak için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Sıvı ürünler ise (THY) Türk Hava Yolları kargo gönderim hizmeti kapsamında MSDS (Material safety data sheet/Güvenlik Bilgi Formu) olmadan taşınamamaktadır. Formun 2 yıldan daha eski olması durumunda yenilenmesi gerekmektedir.

(THY) Türk Hava Yolları kargo gönderim hizmeti ile transfer edilebilenler arasında hassas ve değerli kargolar ile evcil hayvanlar ve cenazeler de bulunmaktadır. Tüm gönderilerin güvenliğini sağlamak, firmamızın sorumluluğudur.

Kargonuz, Dilediğiniz Zaman, Dilediğiniz Yerde

(THY) Türk Hava Yolları kargo gönderim hizmeti alarak kişisel ve kurumsal kargolarınızı THY'nin sefer düzenlediği yüzlerce destinasyona kolayca gönderebilirsiniz. Transferlerin gerçekleştirilebilmesi için gerekli koşulları sağlayan, sizleri doğru bilgilerle doğru bir şekilde yönlendiren firmamızı arayarak talep oluşturmanız, (THY) Türk Hava Yolları kargo gönderim hizmetinden yararlanmanız için yeterli. Siz ne zaman, nereye istiyorsanız kargonuzu sorunsuz bir şekilde göndermek bizim işimiz!

Yurt Dışı Hava Kargo ile Elde Edilecek Kazanımlar

Kargoların katedeceği mesafeler ve bu mesafeleri kara ve deniz yoluyla aşmaya çalışırken kaybedilecek zaman göz önünde bulundurulduğunda kargonuzun muhtevasını koruması ve zarar görmeden yerine ulaştırılması açısından hava kargo taşımacılığı hizmetleri oldukça avantajlıdır. Hızlı oluşunun yanı sıra uçak kargolar, oldukça güvenilirdir de. Zira tüm kargolar sıkı bir denetime tabi tutulmakta, herhangi bir tehlikeye mahal verecek olanlar uçağa alınmamaktadır.

Bu özelliklere ek olarak (THY) Türk Hava Yolları kargo gönderim hizmetini firmamızdan almayı tercih etmenizin de sizlere birtakım getirileri olacaktır. Bu getirilerin başında maliyet avantajı vardır. Firmamız, sizlere en kaliteli (THY) Türk Hava Yolları kargo gönderim hizmetini en ekonomik fiyatlarla sunmaktadır. Kargolarınızı teslim aldığımız şekliyle teslim etmemiz, yasal süreçleri hızlıca tamamlamamız ve her sorununuzu kısa sürede çözüme ulaştırmamız da bizi biz yapan unsurlar arasındadır.

(THY) Türk Hava Yolları kargo gönderim hizmetimizle prosedürlere takılmayın, zamanı boşa harcamayın!