Dubai Kargo

Dubai Kargo

Dubai Kargo

Dubai kargo hizmetimizle tanışın, yurt içine kargo gönderirmişçesine kolay transferler yapın!

Yurt dışına kargo göndermek, hem uzun süren hem de masraflı bir yöntem olarak bilinir. Oysa yurt dışı nakliyesi de bireysel ya da kurumsal kargoların yurt sınırları dâhilinde taşınması kadar kolaydır. Yeter ki işin ehli bir hizmet sağlayıcısını tercih edin!

Firmamız, profesyonel taşımacılık hizmetiyle Dubai kargonuzu en avantajlı fiyatlarla, doğru adrese, en kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde teslim eder. Adrese ya da havalimanına teslimatlı Dubai kargolarınızın transferi için şirketimizin uzmanlığından faydalanmak, size hem maddi hem manevi kazanç sağlayacaktır.

Özetle, Dubai kargo işlemleri artık çok kolay!

Dubai Hava Kargo Hizmeti

 • Dubai Hava Kargo Hizmeti Almak Demek..

  Kara ya da deniz yolu taşımacılığının bütün risklerini sıfıra indirip mesafeleri kısaltan hava yolu taşımacılığı ile Dubai kargo transferleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bir diğer deyişle hava yolu kargo ile Dubai'ye kargo göndermek, tam vaktinde ve hasarsız teslimatlar demek!

  Dubai hava kargo hizmeti veren firmamız, Dubai kargonuzu teslim ettiğiniz andan itibaren tek muhatabınız olacaktır. Taşınmakta olan kargonuza dair merak ettiğiniz ne varsa anında yanıt alabilecek, talebiniz doğrultusunda sürecin gidişatı hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirileceksiniz.

  Dubai kargo hizmetimiz sadece yüksek gönderim kapasiteli ihracatçı firmaların ve kurumların değil, aynı zamanda bireysel kargo gönderilerinin transfer edilmesi için de verilmektedir. Uzun yıllardır Dubai kargolarının gönderim aşamalarını profesyonel olarak yönetme prensibiyle faaliyet gösterdiğimizi hatırlatmak isteriz.
 • Birleşik Arap Emirlikleri Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Abu Dhabi AUH Abu Dhabi International
  Abu Dhabi DHF Al Dhafra Military Apt
  Abu Dhabi AZI Bateen
  Al Ain AAN Al Ain
  Al-Fujairah FJR Fujairah Intl Arpt
  Dubai DXB Dubai
  Minhad Ab NHD Military Airport
  Ras Al Khaimah RKT Ras Al Khaimah
  Sharjah SHJ Sharjah
 • Hava Yolu ile Dubai Kargo: Kargo Yollamanın En Kestirme Yolu!

  Lojistiğin artık bir bilim olarak kabul edildiği günümüzde kargo göndermenin birden fazla yolu vardır. Hava yolu kargo taşımacılığını deniz ve kara yolu taşımacılığından ayıran en büyük artıları ise hızlı ve güvenli olmasıdır. Sorunsuz bir transfer için Dubai kargonuzu hava yolu ile gönderin, hem içiniz rahat etsin hem zamandan tasarruf edin.

  Büyük ya da küçük ölçekli gönderileriniz, tek bir koliden oluşan ya da çok adetli Dubai kargolarınız hava yoluyla alıcısına birkaç gün içinde ulaşabilmektedir. Dünyanın önde gelen hava yolu şirketleri ile çalışan firmamızla iletişime geçerek hava yolu nakliye hizmetini en hızlı ve bütçenize en uygun biçimde alacaksınız. Dubai kargonuz nihai teslim noktasına ulaşana kadar her aşamada takip edilecek, sorun yaşanmadan alıcısına teslim edilecek!

 • Kargonuz Belirtilen Tarihte Dubai'de Olsun!

  Şirketimizin lojistik süreç yönetimi ile güvende olan Dubai kargonuzun muhtevası ne olursa olsun, sizler için gönderimin tam zamanında yapılmasının taşıdığı anlamı biliyor, bu hedeften şaşmadan hizmet vermeye devam ediyoruz.

  Dubai kargonuzun içeriği, aşılacak mesafe, mevsim şartları gibi değişkenleri göz önünde bulundurup gerekli önlemleri alıyor, böylelikle başarılı transferlere imza atarak sevdiklerinizin yüzünü güldürüyor, iş birlikçilerinizin gözündeki prestijinize prestij katıyoruz.

  Dubai-Türkiye arası, kara yolu ile iki günde alınırken hava yolu ile bu süre sadece birkaç saate inmektedir. Sürenin kısalması ile riskler de minimuma inmekte ve Dubai kargonuz belirtilen günde, hasar görmemiş biçimde doğru adrese teslim edilmektedir.
 • Dubai Kargo Hizmetini Hangi Ürünlerin Sevki için Alabilirsiniz?

  Dubai kargo hizmetlerinin alınabilmesi için belirlenen tek kıstas, kargo içeriğinin yasal olarak sınırlandırılmamış olmasıdır.

  Dubai kargo ile koli gönderileri, resmî evrak, küçük ev aletleri, beyaz eşya, spor ve aktivitelerde kullanılan özel malzemeler, makine, makine parçaları, her türlü numune, hediyelik eşya, mobilya gibi çok çeşitli kargolarınız Dubai'de istediğiniz adrese gönderilmektedir. Değerli gönderileriniz, hassas içerikleriniz ve hatta tehlikeli kategorisine giren gönderileriniz ile cenazeleriniz ve evcil hayvanlarınız da Dubai kargo hizmetimiz ile sorun yaşanmadan alıcısına teslim edilmektedir.

 • Dubai

  Dubai, Arap Yarımadası'nda yer alır ve "Birleşik Arap Emirlikleri"ni oluşturan yedi emirlikten biridir. Dubai Emirliği tarafından özerk olarak yönetilen Dubai, dünyanın en zengin ve en lüks kenti olarak bilinir.

  Dev bir alışveriş ve oteller kenti olan Dubai, turistler için cazibe merkezidir. Dubai'nin gelişmesinde rol oynayan en önemli ürün ise petroldür. Petrol gelirleri, çölün ortasında bir vaha yaratmak için kullanılmıştır. Dubai ekonomisi petrol ticareti üzerine kurulu olsa da gayrimenkul, turizm, hava yolu ve mali hizmetler de önemli kalemler arasındadır. Denizin ortasındaki yapay adaları, dünyanın en yüksek gökdelenleri ve en büyük sanat galerileriyle Dubai, tam bir "enler" şehridir.

  Dünyanın en yüksek binası Burç Dubai, yapay Palmiye Adası, dünyanın en ünlü otellerinden Burj el Arab ve Paris'te yer alan Louvre Müzesi'nin tek şubesi de Dubai'dedir.
 • Türkiye-Dubai Arası İlişkiler

  Dubai Hükûmeti, 1833'ten beri El Maktum ailesi tarafından yönetilmektedir ancak Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri'ne (BAE) bağlı olduğu için Dubai-Türkiye arası ilişkiler BAE üzerinden kurulmaktadır. BAE'nin en büyük ticaret ortaklarından biri konumunda olan Türkiye, BAE'de özellikle inşaat sektöründe önemli bir varlık sergilemektedir. BAE'de Türkiye iştiraki olan 400'den fazla işletme bulunmaktadır.
 • Dubai Uçak Kargo Nedir?

  Dubai ile Türkiye arası mesafe, 3,000 km'nin üstündedir. Dubai kargonuzun kara yoluyla Dubai'ye varması 1,5 günden fazla, hava yoluyla ise birkaç saat sürer. Süre dezavantajının yanı sıra kara yoluyla Dubai'ye varmak, ara bölgede yaşanan çalkantılı durum nedeniyle risklidir. Bu nedenle Dubai kargonuzu göndermenin en kolay ve kısa yolu, hava yoludur.

  Dubai uçak kargo işlemleri firmamız ile iletişime geçtiğiniz anda başlatılır. Dubai kargo ile koli, küçük ya da büyük eşya, evrak, tehlikeli ve riskli gönderileriniz risk yaşanmadan Dubai'deki alıcısının eline ulaşır.<
 • Dubai Kargo Hizmeti Pahalı Mıdır?

  Dubai kargo hizmet bedelinin hesaplanması birtakım değişkenlere bağlıdır. Dubai kargonuzun türü, adedi, ebadı ve gideceği mesafe göz önünde bulundurularak ücret hesaplanır. Dubai'ye göndereceğiniz kargonun fiyatlandırılması için kargonun adedi, içeriği, ölçüleri ve son olarak adrese mi yoksa havalimanına mı teslim edileceği bilgileri alınır. Vereceğimiz teklifin kabulüyle birlikte Dubai kargo işlemleriniz de başlamış olur.

  Dubai kargolarının hava yoluyla gönderilmesi birçokları tarafından pahalı olarak değerlendirilmesine karşın, alınan hizmet kalitesi ile kargoların kaybolma, hasar görme ya da karıştırılması ihtimali hesaba katıldığında hava kargo hizmeti en uygun yöntemdir. Ek olarak firmamız da Dubai kargo hizmetini en ekonomik yoldan sunma gayesiyle hareket etmektedir.

Dubai kargo gönderimlerinizin lojistik sürecinin yönetimini bize bırakın, siz keyfinize bakarken biz gönderinizi teslim edelim.

İletişim Formu