Türkmenistan Kargo

Türkmenistan Kargo

Türkmenistan Kargo

Asya ülkelerine verdiğimiz hizmetlerimizden Türkmenistan kargo hizmetimiz sayesinde aklınız gönderilerinizde kalmayacak!

Dünyadaki her ülkenin kendi yasaları çerçevesinde değişiklik gösterebilen gümrük yasaları vardır. Türkmenistan kargo hizmeti veren uluslararası kargo firmalarının hem Türkmenistan kanunları hem de dış ticaret kanunlar mevzuatına hâkim olmaları gerekmektedir. Bu alanda yetkin firmamızla iletişime geçerek Türkmenistan kargo hizmeti alabilir, belge ve doküman, ihracat ürünü, makine ve yedek parçaları, koli, paket vb. her tür gönderiminizi kolayca transfer edebilirsiniz.

Türkmenistan kargo hizmetimizle kargolarınız sadece havalimanına değil aynı zamanda Türkmenistan sınırları içerisinde yer alan herhangi bir adrese de gönderilebilir. Açık adres bilgisi ile alıcının iletişim bilgilerini bizimle paylaşmanız, adrese teslim Türkmenistan kargo hizmeti almanız için yeterli olacaktır.

Türkmenistan Hava Kargo Hizmeti

 • Türkmenistan Hava Kargo Hizmetini Öne Çıkaran Noktalar

  Acil gönderiler için en avantajlı yöntem olan hava kargo hizmeti, firmamız tarafından yıllardır verilmekte olan bir hizmettir. Diğer taşımacılık yöntemlerine kıyasla daha yüksek bedelli olarak düşünülmesine karşın firmamız, anlaşmaları ve detaylı araştırmaları sayesinde Türkmenistan kargo hizmetini en ekonomik fiyatlarla sunmaktadır.

  Genel havacılık kurallarına uygun olan tüm kargolarınızı firmamızdan Türkmenistan kargo hizmeti alarak gönderebilirsiniz. Başka bir deyişle Türkmenistan kargo hizmeti, küçük parça ve koliler için olduğu gibi büyük parçalar için de verilmektedir.

  Bireylerin yanı sıra kurumların da ihtiyacını karşılayacak nitelikte olan Türkmenistan kargo hizmeti sayesinde gönderilerin teslim alındığı anki özellikleri korunarak teslim edilmesi garanti altına alınmaktadır.

  Zamanında, güvenilir ve sorunsuz bir transfer gerçekleştirmek istediğinizde Türkmenistan kargo hizmetimizden yararlanmak için başvuruda bulunabilirsiniz.
 • Türkmenistan Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Ashgabat ASB Ashgabat
  Dashoguz TAZ Dashoguz
  Mary MYP Mary
  Turkmenabad CRZ Turkmenabad
  Turkmenbashi KRW Turkmanbashi
 • Türkmenistan Kargo Hizmet Sağlayıcısı Olarak Farkımız

  Türkmenistan kargo hizmeti almak istediğinizde yapacağınız firma seçimi, kargolarınızın güvenliğinin korunması ve sorunsuz bir şekilde adrese teslim edilmesi için oldukça önemlidir. Türkmenistan kargo hizmeti sunan firmamız, tecrübeli kadrosu ile acil belge, evrak, koli ve parçaları muhtevasını koruyarak alıcısına ulaştırmaktadır. Ayrıca, kargolarınızı en hızlı şekilde ve zamanında teslim ederek zamandan tasarruf etmenizi de sağlamaktadır. Müşterilerimizin tüm isteklerine yanıt vermek ve memnuniyetlerini en üst düzeyde tutmak için firmamız, Türkmenistan kargo gönderim sürecini büyük bir özenle başından sonuna kadar takip etmektedir.

  Kurumsal firmaların Türkmenistan kargo gönderimi işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren firmamız, acil kargo gönderimi yapmak isteyen şahısların beklentilerini de eksiksiz karşılamaktadır.

  Firmamız Türkmenistan kargo işlemlerinizde size 7/24 destek sağlarken iş düzeninin aksamaması konusunda hassasiyet göstermekte; kargo gönderilerinizin sorunsuz şekilde adresine ulaşmasında tam lojistik destek vererek tüm yükü üstüne almaktadır.
 • Türkmenistan Kargo Hizmeti Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  Türkmenistan kargo hizmet süreci, firmamız ile iletişime geçip talebinizi ilettiğiniz anda başlar. Firmamız göndermek istediğiniz kargonun nitelik ve nicelik özelliklerini, transferin hangi havalimanına yapılacağı bilgisini, alıcı ve göndericinin adres ve telefon bilgilerini öğrendikten sonra sürecin organizasyon ve işleyişini belirlemek amacı ile çalışmalarına başlar. Bu çalışmalar tamamlandıktan sonra Türkmenistan kargonuz alıcısına ulaştırılmak üzere uçağına yüklenir.

  Türkmenistan kargo gönderim seçenekleri, firmamız tarafından oldukça geniş bir yelpazede siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Opsiyonlar arasında kargonuzun havaalanından havaalanına ya da havaalanından bize iletmiş olduğunuz alıcı adresine gönderilmesi de bulunmaktadır.
 • Türkmenistan

  Bir Orta Asya ülkesi olan Türkmenistan, İran, Hazar Denizi, Afganistan, Özbekistan ve Kazakistan ile komşudur. Bağımsız Türk devletlerinden olan Türkmenistan, bu bağımsızlığını Sovyetler Birliği'nin dağılmasının ardından kazanmıştır.

  Yaklaşık 5,5 milyon nüfusunun %85'i Türkmenlerden oluşmaktadır. Ülkenin başkenti Aşkabat, sahip olduğu değerler nedeniyle en çok turist çeken şehirdir. Daşoğuz, Köne, Merv, Türkmenabat, Balkanabat, Köhne Ürgenç ve ülkenin diğer şehirlerine örnek olarak verilebilir.

  Doğal gaz kaynağı açısından zengin bir ülke olması, ülkenin refah seviyesinin artmasına katkıda bulunmaktadır.
 • Türkmenistan-Türkiye Arasındaki İlişkiler

  Türkiye'nin "kardeş ülke"si Türkmenistan'la arasındaki ilişki, tarihin, kültürün, dilin ve dinin ortaklığı çerçevesinde gelişmiştir. Bağımsızlığını ilan etmesinin ardından Türkmenistan'ı tanıyan ilk ülke Türkiye olmuştur. İki ülke arasında hemen hemen her alandaki ilişkiler olumlu olup turistik ve ticari amaçlı ziyaretler karşılıklı olarak sıklıkla yapılmaktadır. Türkmenistan'ın kalkınmasına büyük destek veren Türkiye'nin Türkmenistan ile arasında sıkı bir dış ticaret alışverişi de bulunmaktadır.
 • Türkmenistan Uçak Kargo Hizmeti Almakta Tereddüt Etmeyin!

  Günümüzde büyük bir yükselme gösteren uluslararası ticaret hacmi, beraberinde firmaların kargo gönderim taleplerini de artırmıştır. Bu talepleri en hızlı ve güvenilir yoldan karşılayacak hizmet ise uçak kargo hizmetidir. Uzun yıllardır uçak kargo hizmetleri veren firmamız, Türkmenistan kargo hizmetleriyle de müşterilerinin yanındadır.

  Firmamız, hava yolu ile kargo gönderimi alanında müşterilerimizin tüm sorunlarına çözüm üretmeyi kendine amaç edinmiştir. Türkmenistan kargo hizmetlerini eksiksiz bir biçimde sunan firmamız, piyasadaki diğer kargo taşımacılığı yapan firmalara kıyasla en uygun fiyat garantisi veren ve en geniş gönderim ağına sahip olan firma olarak öne çıkmaktadır. Uçak kargo hizmetimizi almak için tereddüt etmeyin, zamanınızdan yemeyin!
 • Türkmenistan Kargo Fiyatları Sizi Mutlu Edecek!

  Türkmenistan kargo hizmeti almak istiyor ancak bedelinin fahiş olmasından çekiniyorsanız vakit kaybetmeden firmamızla iletişime geçerek uygun fiyatlı teklifimizi alabilirsiniz. Yapmanız gereken kargonuzu -ya da kargolarınızı- nereye teslim etmek istediğinizi, kargonuzun içeriğini , boyutunu ve ağırlığı bize bildirmek. Kısa süre sonra, vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda özenle hazırladığımız fiyat teklifimizi size sunmuş olacağız.

Türkmenistan kargo hizmeti bir sorunsa çözüm, burada!

İletişim Formu