Swiss Airlines Kargo

Swiss Airlines Kargo Talep Formu

Swiss Airlines Kargo


Swiss Airlines Kargo Gönderim Hizmeti

Swiss Airlines kargo gönderim hizmeti ile hava kargo gönderim işlemlerinizde hızı ve kaliteyi deneyimlemeye hazır olun!

Kargonuzu İsviçre'nin başlıca hava yolu şirketlerinden olan Swiss Airlines (Swiss International Air Lines) ile göndermek istiyorsanız firmamıza başvuruda bulunarak Swiss Airlines kargo gönderim hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Seçkin ve geniş hizmet ağıyla kargoları tüm dünyaya ulaştıran firmamız, hızlı, güvenli, uygun fiyatlı ve sorunsuz taşımacılık prensiplerine bağlı kalarak hizmet vermekte; profesyonel ekibiyle Swiss Airlines kargo gönderim hizmeti ihtiyaçları anında tüm birey ve kuruluşların bir telefon uzağında yer almaktadır.

Swiss Airlines kargo gönderim hizmetimiz kapsamında sunulan adresten adrese ya da havalimanından havalimanına gönderim seçeneklerinden dilediğinizi seçmekte özgürsünüz.

Swiss Airlines Kargo Gönderim Hizmeti ile Gözünüz Arkada Kalmasın

Swiss Airlines kargo gönderim hizmetini firmamızdan aldığınızda masraflı ve yorucu olabilecek tüm gönderim süreci detaylarıyla ilgilenecek bir iş ortağı edinmiş olursunuz. Swiss Airlines kargo gönderim hizmeti sayesinde aklınızda soru işareti kalmadan, tamamen güvenli ve legal yoldan gönderimlerinizi yapabileceksiniz. Ekibimiz sizi gönderiminiz ile ilgili tüm operasyonlardan, gerek gönderim öncesi gerek gönderim sonrası haberdar ederek kusursuz bir kargo hizmeti deneyimi yaşamanızı amaçlamaktadır.

Adresten Adrese/Havalimanından Havalimanına

Hava kargo taşımacılığı alanında hizmet veren firmamızın Swiss Airlines kargo gönderim hizmeti kapsamında müşterilerine sunduğu avantajlar arasında havalimanından havalimanına olduğu gibi adresten adrese teslimat seçeneği de bulunmaktadır.

Havalimanları arasında yapılacak transferler için kargonuzu yurt içi çalışan bir kargo firması aracılığıyla tarafımıza iletmeniz gerekmektedir. Akabinde işlemleri tamamlanan kargonuzu Swiss Airlines'a göndermek bizim yükümlülüğümüzde olacaktır.

Swiss Airlines kargo gönderim hizmeti kapsamında gönderime hazır kargolarınız adresinizden de alınabilmektedir. Eğer patlayıcı, kesici, yanıcı ve benzeri tehlikeli madde gönderimi yapılacaksa paketleme işlemi için uzman ekibimizden destek almanız gerekmektedir. Adresinizden alınan kargoların alıcısı adresine ulaşana kadarki tüm süreçte takipçisi olacağımızdan kuşkunuz olmasın!

Swiss Airlines Kargo Gönderim Hizmeti Hakkında Uyarılar

Swiss Airlines kargo gönderim hizmetinden faydalanma talebinizi iletirken kargolarınızın içerikleri ve ebatları hakkında bazı temel bilgileri bizimle paylaşmanız gerekmektedir.

Swiss Airlines kargo gönderim hizmeti kapsamında gönderilecek ürün sıvı nitelikteyse tarafınızdan MSDS (Material Safety Data Sheet) yani GBF (Güvenlik Bilgi Formu) talep edileceğini hatırlatmak isteriz. Bu form, ilgili madde ve/veya karışımların insan sağlığı ve çevre üzerinde yaratabileceği olumsuz etkilere karşı etkin kontrolleri ile verimli gözetimlerini ve oluşabilecek meslek hastalıkları ile iş kazalarının engellenmesini sağlamak amacıyla kullanılmakta olup sıvı gönderiler için Swiss Airlines kargo gönderim hizmeti alınacağında ibraz edilmelidir. Eğer MSDS 2 yıldan daha eski bir zamanda alındıysa yenilenmesi gerekmektedir.

Ek olarak kargolarınızın başka bir kargo ile alt alta/üst üste konulup konulamayacağı bilgisini de tarafımızla paylaşmanız beklenmektedir.

Swiss Airlines kargo gönderim hizmeti almak istediğinizde uzman ekibimizden ilgili tüm konularda destek alabilir, karmaşık gibi görünen tüm süreci kolay yoldan tamamlayabilirsiniz.

Firmamızın Swiss Airlines kargo gönderim hizmeti ile yüzlerce kategoriden farklı nitelikteki birçok kargonuzu sorunsuz bir biçimde gönderebilirsiniz.