Katar Kargo

Katar Kargo

Katar Kargo

Firmamız, kazandığı deneyimler ışığında, güvenilir Katar kargo hizmetleri sunmaktadır.

Özellikle Katar'da şubesi olan ya da yüklenici olarak bulunan firmalar için kargo hizmetin niteliği oldukça önemlidir. Katar kargo hizmetimizle işlerinizi aksatmadan devam ettirebilecek, üstelik herhangi bir zarara uğrama tehlikesinden uzak sevkiyatlar yapabileceksiniz.

Bizleri tercih etmenizin en önemli sebepleri arasında, ekonomik olmamızın sağlayacağı avantajlar beraberinde kurumsal ve disiplinli yapımızın olması bulunmaktadır. Bize güvenen ve Katar'a kargo yollayan müşterilerimiz sayesinde edindiğimiz deneyimler ile sizlere her geçen gün çok daha iyi bir Katar kargo hizmeti sunmaktayız.

Katar Hava Kargo Hizmeti

 • Katar Hava Kargo Hizmetinden Herkes Faydalanabilir

  Firmamızın sizlere sunduğu hava kargo seçeneklerinden biri olan Katar kargo hizmetinden faydalanabilmek için firma olmanız gerekmemektedir. Hizmetimiz Katar firmalarıyla karşılıklı iş yapan kurum ve kuruluşlara olduğu gibi bireylere de yöneliktir.

  Kargonuzun sorunsuz ve hızlı bir şekilde transfer edilmesini isterseniz Katar kargo hizmetimiz beklentinizi ziyadesiyle karşılayacaktır.
 • Katar Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Al Udeid XJD Al Udeid
  Doha DOH Doha
  Doha XOZ Doha Free Zone
 • Deneyim Işığında Sorunsuz Bir Hizmet

  Katar kargo gönderimlerinde hızlı ve sorunsuz bir sevkiyat ile kargoların alıcılarına güvenli bir şekilde, kaybolma, karışma vb. olumsuzluklar yaşanmadan teslim edilmesi oldukça önemlidir. Katar kargolarınızı, kargo taşımacılığı alanında deneyimli firmamız güvencesiyle transfer ettiğinizde ihracat ya da ithalat sürecinde zamanlama sıkıntısı yaşamaz, özel gönderilerinizin özel ihtimam gösterilerek taşınmasını sağlayabilirsiniz.

  Yakınlarınıza hediye göndermek istediğinizde de Katar kargo hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Firmamız, tüm hassas ve değerli paketlerinizi, sahiplerine hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştıracaktır.

  Sizler de profesyonel Katar kargo hizmeti veren bir firmayla çalışmak isterseniz boyutları ve içeriği ne olursa olsun tüm gönderilerinizi bize gözünüz kapalı emanet edebilirsiniz.
 • "Neler Gönderebilirim?" Diye Merak Ediyorsanız:

  Katar kargo hizmeti kapsamında birçok gönderim gerçekleştirilebilmektedir. Firmamız aracılığıyla transfer edilebilecek Katar kargo gönderileri arasında koli, evrak, spor ekipmanları, evcil hayvanlar, cenazeler, makineler, tehlikeli ve değerli eşyalar vb. gönderiler bulunmaktadır. Katar kargoları, paketlenme şartlarından taşınabilmesi için uygulanması gerekenlere kadar farklı prosedürlere tabidir.

  Kargonuzla ilgili gönderim detaylarını öğrenmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
 • Katar

  Katar, Arap Yarımadası'nın doğusunda, İran Körfezi'ne uzanan yarımada üzerine kurulmuştur. Ülkenin tek kara sınırı, komşusu Suudi Arabistan'ladır. Bahreyn ve Birleşik Arap Emirlikleri, Katar'ın yakın komşularıdır.

  Orta Doğu'da bulunan bir emirlik olan Katar, uzun yıllar aşiret beylerinin emriyle yönetilmiştir. Fiili olarak 1852'de Osmanlı, 1. Dünya Savaşı'nda ise İngiliz himayesi altına girmiş; 1971'de bağımsızlığını ilan etmiştir.

  Katar, önemli petrol rezervlerine sahiptir ve bu nedenle ABD, İtalya ve Fransa başta olmak üzere birçok ülkeden yatırımlar almaktadır. Bu girdileri ise ağırlıkla eğitim düzeyini yükseltmek amacıyla kullanmaktadır.

  Doha, ülkenin başkenti olup ülke nüfusunun yarısına ev sahipliği yapar. Doha dışında, Er Reyyan, Duhan, El Vakra, Al Khor, önemli şehirlerinden bazılarıdır.
 • Türkiye-Katar Arası İlişkiler

  1970'lerden sonra Türkiye'den Almanya'ya göç azalmış ve Arap petrol ülkelerine göç başlamıştır. Türkiye hükûmeti, bu ülkelerden biri olan Katar'a işçi göçünü desteklemiştir. Bu destek sayesinde sayısı 7.000'i bulan Katar'daki Türk nüfusunun %90'ından fazlası bir işte çalışmaktadır. Doha, göçmen Türklerin çoğunluğu ile ön plana çıkmaktadır. İki ülkenin de Müslüman nüfusunun fazla olması, aradaki sosyal ilişkilerin gelişmesine vesile olmaktadır.

  Katar ve Türkiye karşılıklı olarak birbirlerine yatırımlar yapmaktadır. Türk inşaat firmalarının, birincil tercihleri olan Katar'da yaklaşık 120'yi aşkın projesi bulunmaktadır. 2017-2018 yılları arasında Arap devletlerinin çeşitli nedenlerle ambargo uyguladığı Katar'a Türkiye'den oldukça fazla destek gelmiştir. Gerek gıda gerek ticaret temelli yardımlar, iki ülke arasında kara yolunun uzun ve masraflı olması sebebiyle hava yolunu kullanan Katar kargo hizmetleri ile gerçekleşmiştir.
 • Katar Uçak Kargo Hizmetini Almak için Sebep Çok

  Katar kargonuzu kara yoluyla göndermeyi tercih etmeniz durumunda, mesafeden dolayı ödeyeceğiniz para ve zaman kaybı çok olacaktır. Ayrıca Orta Doğu'daki karışıklıklar da kargonuzun güvenli bir şekilde ulaştırılmasını imkânsız kılacaktır. Bu nedenle firmamızın uluslararası uçak kargo hizmetlerinden olan Katar kargo hizmetinden faydalanmanız kargonuzun güvenli, kaybolmadan ve taahhüt edilen süre içerisinde alıcısına ulaştırılması açısından kârınıza olacaktır.

  Firmamızın Katar kargo hizmetinin avantajları sadece hız ve güvenlikle sınırlı değildir. Pek çok avantajı bünyesinde taşıyan hizmetin en önemli artılarından bir diğeri de ekonomik fiyatlarla sunulması ve böylelikle çoklu gönderimlerde bile hizmetten yararlananları maddi olarak zora sokmuyor olmasıdır.

  Katar kargonuz varsa ve aklınızda soru işaretleri kalmamasını istiyorsanız, firmamız ile iletişime geçerek tüm sorularınızı ve Katar kargo hizmeti alma talebinizi iletebilirsiniz.
 • Katar Kargo Fiyatlarını Öğrenmek için

  Öncelikle belirtmek isteriz ki internette yapılacak bir araştırma sonrası ulaşılan Katar kargo hizmet fiyatları, gerçeği yansıtmayacaktır. Zira tüm kargo taşımacılığı yöntemlerinde olduğu gibi hava kargo taşımacılığında da fiyatlar, kargoya ve çıkış ile varış noktalarına göre değişkenlik göstermektedir.

  Bu nedenle firmamız tarafından verilen Katar kargo hizmetinin fiyatlarını net bir şekilde öğrenmek için kargonuzla ilintili kimi bilgileri tarafımızla paylaşmanız gerekmektedir. Bizlerle iletişime geçtiğinizde kesin rakamlarla fiyatlandırma yapabilmemiz için sizlerden isteyeceğimiz temel bilgiler arasında kargonuzun hangi havalimanına ulaştırılacağı ya da adrese teslim seçeneğini tercih edip etmeyeceğiniz, kolinizin parça sayısı ve her parçanın ölçüleri ile içeriği bilgileri bulunmaktadır.

  Talebiniz ardından fiyat teklifimizi en ekonomik şekilde ve zamanında sunabilmek adına anlaşmalı tüm hava yolu firmalarıyla iletişime geçtiğimizi unutmayınız.

Katar kargo gönderilerinizin transfer süreçlerini özenle organize edip profesyonel bir şekilde yöneten bir firmayla tanışmak ister misiniz?

İletişim Formu