Hindistan Kargo

Hindistan Kargo

Hindistan Kargo

Günden güne gelişen dünyaya ayak uyduruyor, Hindistan kargo hizmeti sunarak zamanı lehinize çeviriyoruz!

Bir kargonun güvenli ve düzen içinde Türkiye'den dünya üzerindeki herhangi bir noktaya taşınması amacıyla vermekte olduğumuz uçak kargo hizmetlerimiz arasında Hindistan kargo hizmeti de bulunmakta. Hindistan'a sorunsuz bir şekilde transferler yapılmasına imkân sunması sebebiyle türdeşlerinden ayrılan bu hizmetimizden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey, firmamızla iletişime geçmek!

Hindistan Hava Kargo Hizmeti

 • Hindistan Hava Kargo Hizmeti, En Modern Gönderi Şekli!

  Gelişen teknoloji ve yaşam koşulları, kargo hizmetlerinin de aynı ölçüde büyüyüp değişmesine neden olmuştur. Hava kargo hizmeti, kara ya da deniz taşımacılığına kıyasla çok daha hızlı ve güvenli olması sebebiyle günümüzde sıklıkla tercih edilmektedir. Koli gönderme ve nakliye hizmetleri bugün, dünya genelinde büyük ölçüde uçaklarla yapılmaktadır. Hava kargo taşımacılığı sayesinde transferler daha hızlı olmakta ve dağıtımlarda hiçbir karışıklık yaşanmamaktadır.

  Yurt dışı hava kargo taşımacılığının öncülerinden olan şirketimiz, Hindistan kargo hizmeti kapsamında detaylara odaklanarak çalışmaktadır. Kargonun niteliği, ağırlığı, hassasiyeti ve gönderim konumu hakkında tüm bilgileri eksiksiz edinmekte ve müşterileriyle arasındaki iletişimi süreç boyu kesintisiz olarak devam ettirmektedir. Firmamız ayrıca, vadedilen sürenin dışına çıkılmaması için tüm detayları titiz bir şekilde planlamaktadır. Hindistan kargo hizmetini, güvenli ve ekonomik hizmetler sunan firmamızdan almakta tereddüt etmeyin!
 • Hindistan Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Agartala IXA Singerbhil
  Agatti Island AGX Agatti Island
  Agra AGR Kheria
  Ahmedabad AMD Ahmedabad
  Aizawl AJL Aizawl
  Akola AKD Akola
  Allahabad IXD Bamrauli
  Along IXV Along
  Amritsar ATQ Raja Sansi
  Aurangabad IXU Chikkalthana
  Bagdogra IXB Bagdogra
  Balurghat RGH Balurghat
  Bangalore BLR Bangalore International Airport
  Bareli BEK Bareli
  Belgaum IXG Sambre
  Bellary BEP Bellary
  Bhatinda BUP Bhatinda
  Bhavnagar BHU Bhavnagar
  Bhopal BHO Bhopal
  Bhubaneswar BBI Bhubaneswar
  Bhuj BHJ Rudra Mata
  Bhuntar KUU Kullu Manali
  Bikaner BKB Bikaner
  Bilaspur PAB Bilaspur
  Car Nicobar CBD Car Nicobar
  Chandigarh IXC Chandigarh
  Chennai/Madras MAA Madras International (Meenambakkam)
  Coimbatore CJB Peelamedu
  Cooch Behar COH Cooch Behar
  Cuddapah CDP Cuddapah
  Daman NMB Daman
  Daparizo DAE Daparizo
  Darjeeling DAI Darjeeling
  Dehra Dun DED Dehra Dun
  Deparizo DEP Deparizo
  Dhanbad DBD Dhanbad
  Dharamsala DHM Gaggal Airport
  Dibrugarh DIB Dibrugarh
  Dimapur DMU Dimapur
  Diu DIU Diu
  Gawahati GAU Borjhar
  Gaya GAY Gaya
  Goa GOI Dabolim
  Gorakhpur GOP Gorakhpur
  Guna GUX Guna
  Gwalior GWL Gwalior
  Hissar HSS Hissar
  Hubli HBX Hubli
  Hyderabad HYD Rajiv Gandhi Airport
  Imphal IMF Municipal
  Indore IDR Devi Ahilyabai Holkar
  Jabalpur JLR Jabalpur
  Jagdalpur JGB Jagdalpur
  Jaipur JAI Sanganeer
  Jaisalmer JSA Jaisalmer
  Jammu IXJ Satwari
  Jamnagar JGA Govardhanpur
  Jamshedpur IXW Sonari
  Jeypore PYB Jeypore
  Jodhpur JDH Jodhpur
  Jorhat JRH Rowriah
  Kailashahar IXH Kailashahar
  Kamalpur IXQ Kamalpur
  Kandla IXY Kandla
  Kanpur KNU Kanpur
  Keshod IXK Keshod
  Khajuraho HJR Khajuraho
  Khowai IXN Khowai
  Kochi COK Kochi
  Kolhapur KLH Kolhapur
  Kolkata CCU Netaji Subhas Chandra
  Kota KTU Kota
  Kozhikode CCJ Kozhikode Airport
  Leh IXL Bakula Rimpoche
  Lilabari IXI Lilabari
  Lucknow LKO Amausi
  Ludhiana LUH Ludhiana
  Madurai IXM Madurai
  Malda LDA Malda
  Mangalore IXE Mangalore
  Mohanbari MOH Mohanbari
  Mumbai BOM Chhatrapati Shivaji International
  Muzaffarnagar MZA Muzaffarnagar
  Muzaffarpur MZU Muzaffarpur
  Mysore MYQ Mysore
  Nagpur NAG Sonegaon
  Nanded NDC Nanded
  Nasik ISK Gandhinagar Arpt
  New Delhi DEL Indira Gandhi Intl
  Neyveli NVY Neyveli
  Osmanabad OMN Osmanabad
  Pantnagar PGH Pantnagar
  Pasighat IXT Pasighat
  Pathankot IXP Pathankot
  Patna PAT Patna
  Pondicherry PNY Pondicherry
  Porbandar PBD Porbandar
  Port Blair IXZ Port Blair
  Pune PNQ Lohegaon
  Puttaparthi PUT Puttaprathe
  Raipur RPR Raipur
  Rajahmundry RJA Rajahmundry
  Rajkot RAJ Civil
  Rajouri RJI Rajouri
  Ramagundam RMD Ramagundam
  Ranchi IXR Ranchi
  Ratnagiri RTC Ratnagiri
  Rewa REW Rewa
  Rourkela RRK Rourkela
  Rupsi RUP Rupsi
  Salem SXV Salem
  Satna TNI Satna
  Shillong SHL Shillong
  Sholapur SSE Sholapur
  Silchar IXS Kumbhirgram
  Simla SLV Simla
  Srinagar SXR Srinagar
  Surat STV Surat
  Tezpur TEZ Salonibari
  Tezu TEI Tezu
  Thanjavur TJV Thanjavur
  Tiruchirapally TRZ Civil
  Tirupati TIR Tirupati
  Trivandrum TRV Thiruvananthapuram International
  Tuticorin TCR Tuticorin
  Udaipur UDR Dabok
  Vadodara BDQ Vadodara
  Varanasi VNS Varanasi
  Vijayawada VGA Vijayawada
  Vishakhapatnam VTZ Vishakhapatnam
  Warangal WGC Warangal
  Zero ZER Zero
 • Hindistan Kargo Hizmet Sağlayıcısında Deneyim Arayanlara

  Hindistan kargo hizmetlerindeki farkını ortaya koyan firmamız, farklı tür gönderileri aynı profesyonellikte taşımaya dün olduğu gibi bugün de devam etmektedir. Hindistan'a kargo göndermek için hava yolunu tercih eden kurumlara ya da bireylere üst düzey hizmet sunan firmamız, organizasyon sürecini, Hindistan kargolarının özellikleri, Hindistan'a ait özel taşımacılık şartları ve hava yolu seçeneklerini değerlendirerek en sağlıklı ve hızlı şekilde yürütmektedir.

  Süregelen zamanda çizgisini bozmadığımız çalışma ahlâkımız, deneyimimiz ve Hindistan kargo hizmetimizin kalitesine ek olarak ekonomik ve avantajlı taşımacılık vizyonuna da bağlılığımızı sürdürmemiz, bizi biz yapan unsurlardır.
 • Hindistan'a Kargo Göndermeyi-Almayı Pratikleştiriyoruz

  Türkiye'den Hindistan'a ya da Hindistan'dan Türkiye'ye kargo taşıyan uçakların trafiği günden güne yoğunlaşmakta, bu da hizmette rekabeti artırmaktadır. Firmamız ise Hindistan kargo hizmetlerini haksız rekabete yol açmayacak şekilde en ekonomik şekilde sunan, çizgisinden çıkmayan bir hizmet sağlayıcısı olarak farkını ortaya koymaktadır.

  Hindistan kargo hizmetinin, diğer taşıma yöntemlerine nazaran maliyetli olduğu düşünülebilir ancak piyasalar arası yarışın artmasıyla öncelikleri değişen kurumlar, paradan çok zamana ve sağlıklı iletişime değer verir olmuştur. Bu durum, bireyler için de geçerlidir. Bu nedenle Hindistan kargo hizmetimizin daha hızlı transferlere imkân sunmasının yanı sıra müşterilerimizin diledikleri anda muhatap bulabilmeleri nedeniyle firmamız, tercih sıralamasında daima üst sıralarda yer almaktadır. Ek olarak, verdiğimiz Hindistan kargo hizmetinin, sektör içinde değerlendirebilecek en ekonomik hizmetlerden biri olması için her bir transfer sürecinde titiz bir şekilde çalışıyor olmamız da bizi farklı kılmaktadır.
 • Neler Hindistan Kargo Hizmetiyle Taşınabilir?

  Hindistan kargo hizmetimizle her türde kargonun transferini yapabilirsiniz. Farklı prosedürleri olmakla birlikte Hindistan kargo hizmetiyle koli, evrak, spor ekipmanları, evcil hayvan, cenaze, makine gibi farklı nicelik ve nitelikteki ögeler gönderilebilmektedir. Kargolarınızın güvenli ve hızlı bir şekilde varış noktasına ulaşması için faaliyet gösteren firmamızla iletişime geçerek Hindistan kargo hizmetinin sınırları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
 • Hindistan-Türkiye Arasındaki İlişkiler

  Hindistan, dünyanın en kalabalık ülkelerinden biri olmasının yanında hızla gelişen bir teknolojiye ve kültür seviyesine sahiptir. En eski uygarlıklara ev sahipliği yapmış, çok sesli toplumun renklerinin gözlemlenebileceği, büyük ve hayranlık uyandıran bir ülkedir. Bu özellikleri dünyanın her noktasından insanların ilgisini çekmiş ve ülkenin turizm, sosyal ve ekonomik ivmelerini hızlandırmıştır.

  Türkiye ile arasında gelişen siyasi ve ticari ilişkilerin doğurduğu sonuçlarla birlikte, iki ülke arasında çok fazla göç yaşanmaktadır. Özellikle ülkemizden Hindistan'a, teknoloji alanında, eğitim ya da iş olanaklarını değerlendirmek adına giden insanların sayısı günden güne artmaktadır. Turizm ve kültürel gezi amacıyla yapılan seyahatler de ülkeler arası ilişkilerin gelişimine destek olmaktadır. Bu gelişmelerin sağladığı etkileşimin tetiklediği taşımacılık sektörünün içinde yer alan firmamızın Hindistan kargo hizmeti de bu bağlamda öne çıkmaktadır.

  Firmamızın kargo hizmeti verdiği pek çok noktadan biri olan Hindistan, renkli kültürel yapısı ve yoğun nüfusu ile taşımacılık sektörünün nabzını tutmaktadır. Başta başkent Yeni Delhi olmak üzere Asya'nın "Silikon Vadisi" sayılan Bangalore, Tac Mahal'in gizemini saklayan Agra ve ticaret başkenti Mumbai gibi şehirlerine her yıl çok sayıda kargo uçağı havalanmaktadır. Firmamız da sunduğu Hindistan kargo hizmeti ile bu taşımacılık ağında yerini almış olup her geçen gün sevkiyat sayısını artırmaktadır.
 • Hindistan Uçak Kargo ile Saat Farkını Azaltın

  Hindistan, konum itibarıyla ülkemize uzak sayılabilecek ancak kargo trafiğinin yoğun olduğu ülkeler arasında yer almaktadır. Bunun sonucunda Hindistan'a kargo göndermek için en uygun ve hızlı yollar araştırılırken Hindistan kargo hizmeti kişilerin karşısına çıkmaktadır. Hindistan'ın herhangi bir şehrine uçak kargo ile transfer yapmak, kara ya da deniz yolu aracılığıyla transfer yapılmasından çok daha fazla avantaja sahiptir. Hız ve güvenlik gibi artılarının yanında Hindistan kargo hizmeti, ekonomik gönderilere de imkân sunmaktadır.

  Hindistan uçak kargo, taşımacılık alanında son teknolojilerin kullanıldığı, sorunsuz ve pratik yöntemlerin başındadır. Müşterilerin kargolarının niteliği, gönderim süreleri ve durumları hakkında yaptığı yeterli bilgi paylaşımı sonrasında Hindistan kargo hizmetine dair tüm işlemler şirketimiz tarafından eksiksiz bir şekilde yerine getirilmektedir. Müşterilerin memnuniyeti ve hassasiyeti, firmamızın hizmetlerinden Hindistan kargo için de öncelik listesinin başında gelmektedir.
 • Hindistan Kargo Fiyatları Hakkında Bilgilendirme

  Hindistan kargo hizmeti genelinde yapılacak transferler için ödenecek ücret, kargonun niteliği ve teslim edileceği bölgenin konumu gibi belirsizlikler nedeniyle değişiklik göstermektedir. Müşterilerin Hindistan kargo hizmeti fiyatları konusunda net bir bilgi almak için tarafımıza transferin nihayete ereceği havalimanını ya da adresi, kargonun içeriğini, kargonun parça sayısını ve ölçülerini bildirmesi gerekmektedir.

Bize gelin, Hindistan kargo hizmetini olması gerektiği şekliyle deneyimleyin!

İletişim Formu