Hainan Airlines Kargo

Hainan Airlines Kargo Talep Formu

Hainan Airlines Kargo


Hainan Airlines Kargo Gönderim Hizmeti

Firmamıza yurt dışı kargo işlemleri kapsamında sıklıkla ve artarak gelen taleplerin arasında Hainan Airlines kargo gönderim hizmeti dikkat çekiyor.

Şirket kültürü gereği hem canlı hem cansız hava taşımacılığı faaliyetlerinde yüksek kaliteyi, güveni ve samimiyeti ön planda tutan Hainan Airlines, kurulduğu 1993 yılından bu yana 6 milyon saatin üzerinde güvenli uçuş gerçekleştiren bir firma. Bu nedenle dünyanın her yerinde olduğu gibi Türkiye'de de Hainan Airlines kargo gönderim hizmeti, birçokları tarafından doğrudan tercih ediliyor. Çin merkezli bir firma olması nedeniyle Hainan Airlines'ın yaptığı hava taşımacılığı faaliyetlerinin gelişmesi, Çin'in dev ekonomisindeki gelişmelerle paralel ilerliyor. Ülkemizin de Çin ile olan ticari faaliyetleri, Türkiye-Çin güzergâhında verilen Hainan Airlines kargo gönderim hizmetinin sürekli ve artarak devam etmesinde büyük rol oynuyor.

Hava Kargo Faaliyetlerinde Güven

Yurt dışı kargo gönderiminde başvuruda bulunabileceğiniz yegâne isimlerden biri olan firmamız, Hainan Airlines ile kargo göndermek isteyenlere Hainan Airlines kargo gönderim hizmeti sunuyor.

Kargo ve taşımacılık alanında adından her zaman kalitesiyle söz ettiren firmamız, Hainan Airlines kargo gönderim hizmetiyle firma ya da şahıslar ile alıcılar arasındaki köprüyü kurma görevini üstlenmiş vaziyette. Güvenli gönderimlere imza atıyor, müşteri memnuniyetini bu güven üstüne inşa ediyor.

Ayrıca şirketimiz sadece taşımacılık ihtiyaçlarınızı karşılamakla kalmayıp Hainan Airlines kargo gönderim hizmeti alınarak gönderilecek kargonun doğru bir şekilde nasıl paketleneceği konusunda da sizlere doğrudan danışmanlık hizmeti sunuyor. Yetkililerimiz her türlü sorunuzda tüm enerjileri ve bilgi birikimleriyle sizi destekliyor ve kargonuzun Hainan Airlines kargo gönderim hizmeti kapsamında en uygun şekilde yerine ulaştırılmasına yardımcı oluyor.

Teslimatınız Nasıl Olsun?

İster havalimanından havalimanına ister adresten adrese! Hainan Airlines kargo gönderim hizmeti kapsamında kargolarınızın iki havalimanı arasında transfer edilmesini istiyorsanız kargonuzu Türkiye sınırları içinde hizmet veren bir kargo firması ile bize ulaştırmanız yeterli olacaktır. Sonraki süreçte kargonuz, işlemlerinin tamamlanmasının ardından transfer edilmek üzere Hainan Airlines'a teslim edilecektir. Ayıca kapıdan kapıya teslimat ile göndermek istediğiniz hava kargolarınızı da yine Hainan Airlines kargo gönderim hizmetimiz kapsamında firmamıza emanet edebilir, zamandan tasarruf edebilirsiniz. Bunun için gönderici ve alıcı adreslerini açık olarak paylaşmanız kafidir.

Firmamızla iletişime geçin Hainan Airlines kargo gönderim hizmeti almanın ne kadar kolay olduğunu kendi gözlerinizle görün!

Hava Kargo İçin Önemli Hatırlatmalar

Kargolarınızın üstüne başka bir ürünün koyulup koyulamayacağı, yani "istiflenebilir paket" bilgisini firma yetkililerimizle paylaşmanız gerekmektedir.

Sıvı ürün gönderimi gerçekleştirmek için de düzenlenmiş olan MSDS'yi (Material Safety Sheet/Güvenlik Bilgi Formu) -düzenlenme tarihi iki yılı aşmayacak şekilde- de tarafımıza teslim etmeniz mecburidir. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Hainan Airlines kargo gönderim hizmetimizle kargonuz emin ellerde taşınıyor!